Dołącz do nas

Czym się zajmujemy?

Inspirujemy do podróży po Polsce i świecie, przełamujemy stereotypy i PROMUJEMY blogi. To główne funkcje naszej działalności. Nie jesteśmy stroną tylko podróżniczą, chcemy przybliżać tzw. normalne życie w innym kraju przeciętnemu Kowalskiemu. Pokazać tradycje, kulturę itd.
Co bardzo ważne nie jesteśmy agregatorem blogów opartym na automatach tylko rodzajem internetowego Magazynu, a więc żywymi ludźmi.

Zasady publikacji

We wpisach możecie dodawać linki odsyłające do oryginalnych blogów ale prosimy byście nie umieszczali tylko tzw. „zajawek” z przekierowaniem – to zwykle zniechęca odbiorcę – szkoda waszej pracy. Dopuszczamy promocje waszych książek, artykułów, przewodników, polecania interesujących blogów. Nie ingerujemy w treść zamieszczanych postów, chyba że nawołują do nienawiści, porno itp. Wpisy są moderowane. To użytkownik odpowiada za treść wpisu.

W waszym interesie jest tzw. opis blogera, który odsyła do oryginalnego bloga, Facebooka, Twittera czy innych mediów społecznościowych. Użytkownicy lubią je przeglądać. Jeśli akceptujesz powyższe warunki – poniżej znajdziesz link do rejestracji.

Promocja

Jesteśmy serwisem partnerskim strony www.plannawyjazd.pl. Jeśli jesteście zainteresowani promocją lub reklamą, zapraszamy: reklama@blogerzyzeswiata.pl

Usługi naszych informatyków

Nasi informatycy są gotowi pomóc w rozwiązaniu każdego problemu związanego z funkcjonowaniem Twojej strony internetowej. Jeśli potrzebujesz wsparcia w jej stworzeniu lub modernizacji, służymy wsparciem. Chcesz poznać szczegóły dot. naszych usług informatycznych, wyślij zgłoszenie na kontakt@blogerzyzeswiata.pl

Zapraszamy

Ponieważ jesteś dla nas nowym blogerem – będziesz się musiał (a) logować za pomocą dodatkowego jednorazowego hasła które wyślemy ci na email ;) Z A P R A S Z A M Y ! ! !

 

ZAREJESTRUJ SIĘ I PISZ NA NASZEJ STRONIE

 

(Visited 549 times, 1 visits today)