Dołącz do nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy internetowym magazynem i platformą dla Blogerów, do tej pory skupialiśmy się na tematyce podróżniczej oraz życia na emigracji. Teraz nasze motto brzmi: „Ciekawe miejsca w świecie i w internecie”. Naszym celem jest inspirowanie do odkrywania jak wygląda prawdziwy świat ale też przestrzeń wirtualna. Chcemy przybliżać codzienne życie w innych krajach, pokazać tradycje i kulturę odmienną od naszej, przełamywać stereotypy. Ważną rolą staje się też wirtualna przestrzeń, bez której coraz rzadziej możemy się obyć.

PŁACIMY ZA WPISY

Bezpłatnie udostępnimy przestrzeń do promocji Twojego bloga. Pewnie ciekawi Cię jak, bo przecież wiadomo, że nie ma nic za darmo. A no jest! Umieszczasz na naszej stronie treść całości lub części artykułu z Twojego bloga, a my udostępniamy go w naszych mediach społecznościowych: Facebooku i Twitterze informując kto jest autorem wpisu. Dzięki temu zyskujesz nowe źródło użytkowników. By nasza strona mogła być dla Ciebie darmowa nawiązujemy współpracę z reklamodawcami. Prosimy też byś umieścił na swoim blogu informację o współpracy z nami lub nasze logo z przekierowaniem do strony.

Mamy ambicję stworzenia portalu, magazynu internetowego, a nie agregatora blogów. Dlatego płacimy za teksty. Warunek? 150 zł za wpis który osiągnie zasięg 2,5 tysiąca unikalnych użytkowników w ciągu miesiąca od daty publikacji. I odpowiednio 200 zł za wpis z zasięgiem 3,5 tysiące unikalnych w ciągu miesiąca od daty publikacji. By osiągnąć te wartości, możecie swoje wpisy promować w internecie samodzielnie. Ważne są statystyki umieszczone pod każdym wpisem, liczy je Google Analytics. Zwielokrotniony zasięg nie oznacza wielokrotności wypłaty. Każdy z użytkowników może dodać maksymalnie cztery wpisy w miesiącu, których jest autorem (także zdjęć).

Zasady publikacji

We wpisach musi być minimum 400 znaków, możecie dodawać linki odsyłające do własnego bloga. Jesteśmy otwarci na zamieszczanie we wpisach informacji promocyjnych o waszych podróżach, książkach, lub stronach które uważacie za szczególnie przydatne lub inspirujące. Nie ingerujemy w treść zamieszczanych wpisów, ale zastrzegamy sobie prawo do nieopublikowania tekstu bez podania przyczyn. Wpisy są moderowane, jednak to Ty odpowiadasz za treść wpisu, który na przykład łamie prawo, normy etyczne lub obyczajowe.

Zachęcamy Cię do stworzenia na stronie swojej wizytówki, która będzie zawierać informację o Twojej twórczości blogowej oraz działalności w mediach społecznościowych. Z doświadczenia wiemy, że nasi Czytelnicy lubią je przeglądać. Jeśli akceptujesz powyższe warunki – poniżej znajdziesz link do rejestracji, także przez Facebooka.

Możesz też w tej sprawie po prostu napisać – kontakt@blogerzyzeswiata.pl

Tu możesz się zarejestrować lub zalogować przez Facebooka

Reklama i Promocja

Jesteśmy serwisem partnerskim strony www.plannawyjazd.pl. (promuje ona sprawdzone i polecane miejsca oraz pomysły na wypoczynek także w Polsce). Jeśli jesteś zainteresowany promocją lub reklamą na stronie www.blogerzyzeswiata.pl lub www.plannawyjazd.pl , zapraszamy do kontaktu: reklama@blogerzyzeswiata.pl