Dołącz do nas

Witaj,

Jeśli jesteś zainteresowan(a)y współpracą ze społecznością Blogerów Ze Świata – prosimy o przeczytanie tego tekstu do końca.

============

Czym się zajmujemy?

Inspirujemy do podróży, przełamujemy stereotypy o świecie i promujemy blogi. To główne funkcje naszej działalności. Nie jesteśmy stroną tylko podróżniczą, chcemy przybliżać tzw. normalne życie w innym kraju przeciętnemu Kowalskiemu. Pokazać tradycje, kulturę itd.
Co bardzo ważne nie jesteśmy agregatorem blogów opartym na automatach tylko  rodzajem internetowego Magazynu, a więc żywymi ludźmi -:).

Promocja

Jeśli jesteście zainteresowani formą czystej promocji lub reklamy zapraszamy do kontakt@blogerzyzeswiata.pl lub reklama@blogerzyzeswiata.pl Jeśli chodzi o standardową promocję blogów robimy to za darmo przez swoje social media zarówno na Facebooku, Twitterze czy Google +. By serwis mógł być darmowy staramy się utrzymywać z reklam. Bardzo ciekawym narzędziem jest mapa BlogerówZeŚwiata.  Aktualizujemy ją i promujemy raz w miesiącu. By się na niej znaleźć należy dodać co najmniej 12 wpisów w okresie nie krótszym niż pół roku.

Zasady publikacji

We wpisach możecie dodawać linki odsyłające do oryginalnych blogów ale prosimy byście nie umieszczali tylko tzw. „zajawek” z przekierowaniem – to zwykle zniechęca odbiorcę – szkoda waszej pracy. Dopuszczamy promocje waszych książek, artykułów, przewodników, polecania interesujących blogów. Nie ingerujemy w treść zamieszczanych postów, chyba że nawołują do nienawiści, porno itp. Wpisy są moderowane w ciągu 48 godzin, chyba, że ustawiła się długa kolejka wpisów. Po 12 wpisach zyskujecie też stały dostęp do serwisu (bez moderacji)  i wspomnianej mapy BlogerówZeŚwiata.

W waszym interesie jest tzw. opis blogera, który odsyła do oryginalnego bloga, Facebooka, Twittera czy innych mediów społecznościowych. Użytkownicy lubią je przeglądać. Jeśli akceptujesz powyższe warunki – poniżej znajdziesz link do rejestracji.

Zapraszamy

Ponieważ jesteś dla nas nowym blogerem – będziesz się musiał (a) logować za pomocą dodatkowego jednorazowego hasła które wyślemy ci na email ;) Z A P R A S Z A M Y ! ! !

 

ZAREJESTRUJ SIĘ I PISZ NA NASZEJ STRONIE

 

(Visited 405 times, 1 visits today)