Dołącz do nas

Witaj,

Jeśli jesteś zainteresowan(a)y współpracą ze społecznością Blogerów Ze Świata – prosimy o przeczytanie tego tekstu do końca.

============

Czym się zajmujemy?

Generalnie przełamujemy stereotypy o świecie i promujemy blogi. To główne funkcje naszej działalności. Nie jesteśmy stroną tylko podróżniczą, chcemy przybliżać tzw. normalne życie w innym kraju przeciętnemu Kowalskiemu. Pokazać tradycje, kulturę itd.
Co bardzo ważne nie jesteśmy agregatorem blogów opartym na automatach tylko  rodzajem internetowego Magazynu, a więc żywymi ludźmi -:).

Promocja

Jeśli jesteście zainteresowani formą promocji lub po prostu reklamy wtedy zapraszamy do kontakt@blogerzyzeswiata.pl lub reklama@blogerzyzeswiata.pl Jeśli chodzi o standardową promocję blogów. Robimy to przez swoje social media zarówno na Facebooku, Twitterze czy Google +. By serwis mógł być darmowy staramy się utrzymywać z reklam. Bardzo ciekawym narzędziem jest mapa BlogerówZeŚwiata.  Aktualizujemy ją i promujemy raz w miesiącu. By się na niej znaleźć należy dodać co najmniej 1o wpisów.

Zasady publikacji

We wpisach możecie dodawać linki odsyłające do oryginalnych blogów. Dopuszczamy promocje waszych książek, artykułów, przewodników, polecania interesujących blogów. Nie ingerujemy w treść zamieszczanych postów, chyba że nawołują do nienawiści, porno itp. Wpisy są moderowane w ciągu 48 godzin. Po 10 wpisach zyskujecie też stały dostęp do serwisu (bez moderacji)  i wspomnianej mapy BlogerówZeŚwiata.

W waszym interesie jest tzw. opis blogera, który odsyła do oryginalnego bloga, Facebooka, Twittera czy innych mediów społecznościowych. Użytkownicy lubią je przeglądać. Jeśli akceptujesz powyższe warunki – poniżej znajdziesz link do rejestracji.

Zapraszamy

Ponieważ jesteś dla nas nowym blogerem – będziesz się musiał (a) logować za pomocą dodatkowego jednorazowego hasła które wyślemy ci na email ;) Z A P R A S Z A M Y ! ! !

 

ZAREJESTRUJ SIĘ I PISZ NA NASZEJ STRONIE

 

(Visited 343 times, 1 visits today)