KONKURS! DO WYGRANIA PRZEWODNIKI!

KONKURS! DO WYGRANIA PRZEWODNIKI!

Niezawodne przewodniki Pascala są cenione przez wielu miłośników podróżowania i dlatego bardzo się cieszę, że miałam zaszczyt dołączyć do grona autorów Wydawnictwa Pascal. Jestem współautorką dwóch pozycji wydawniczych: Cypr [Przewodnik Lajt] i Cypr [Inspirator Podróżniczy]. Na kartach tych przewodników znajdziecie m.in. przydatne informacje oraz praktyczne wskazówki dotyczące wyspy i jej zwiedzania, a także mnóstwo ciekawostek i barwnych fotografii. Mam nadzieję, że książki te dotrą do wszystkich zainteresowanych i zainspirują wiele osób do odwiedzenia słonecznej wyspy Afrodyty.

A dziś na blogu i na Facebooku ogłosiłam konkurs, w którym można wygrać jeden z powyższych przewodników – Cypr [Inspirator Podróżniczy]. Nagrody ufundowało Wydawnictwo Pascal.

Cypr [Inspirator Podróżniczy] (2018)

Odpowiedzi możecie udzielać wyłącznie w komentarzach na moim blogu (TUTAJ!) lub pod postem dotyczącym konkursu na Facebooku (link do mojej stronki na Facebooku TUTAJ!) – ten post jest przypięty u góry.

 

(Visited 53 times, 1 visits today)

Powiązane wpisy

Share This

About the author

Maria Christou

Nazywam się Maria Zofia Christou. Od 2010 roku mieszkam na Cyprze, w Limassolu. Jestem współautorką dwóch przewodników Pascala po Cyprze: "Cypr [Przewodnik Lajt]" (2018) i "Cypr [Inspirator Podróżniczy]" (2018). Opublikowałam też trzy książki: "Moje długie cypryjskie wakacje" (2013), "Moja barwna cypryjska mozaika" (2016) i "Moje słoneczne cypryjskie zapiski" (2018). Znaleźć w nich można prawie wszystko, co mnie na wyspie Afrodyty zainteresowało, poruszyło i zachwyciło. Są tam m.in. informacje o zabytkach, opisy cypryjskich zwyczajów i tradycji, a nawet przepisy kulinarne... A w tle - moje życie w obcym kraju, który z każdym dniem staje mi się coraz bliższy. Moją cypryjską opowieść kontynuuję na blogu...

View all articles by Maria Christou

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.