Petra Kitchen

Petra Kitchen

Co można robić po całym dniu spędzonym na przemierzaniu kilometrów doliny, w której położna jest Petra? Można rzucić się na łóżko hotelowe i nie wychodzić z niego aż do rana. Można usiąść w lokalnej knajpce i zapalić faję. Można też wziąć udział w kursie gotowania tradycyjnych potraw kuchni jordańskiej i beduińskiej, nawiązać nowe znajomości i zjeść w tym gronie fantastyczną kolację.

Ali, który prowadzi Petra Kitchen, mówi że to miejsce ma przybliżać innym lokalną kulturę poprzez kuchnię właśnie. To nie jest restauracja, w której można usiąść i zamówić kolację. Na pewno kolację można tutaj zjeść i naprawdę pyszną, ale trzeba ją sobie samemu przygotować. Pod okiem, oczywiście, szefa kuchni.

Cały artykuł przeczytasz TUTAJ, a film obejrzysz na naszym kanale YT – TUTAJ.

(Visited 43 times, 1 visits today)

Powiązane wpisy

Share This

About the author

TripleCake.com

TripleCake.com to blog o podróżach i smakach z podróży. TripleCake.com to Monika i Jacek. Wspólnie realizujemy nasze podróżnicze marzenia, a na TripleCake.com piszemy o miejscach jakie odwiedziliśmy, dzielimy się naszymi przeżyciami i zachwycamy smakami. Podajemy też informacje praktyczne, gdybyś chciał podobną podróż zorganizować.

View all articles by TripleCake.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.