Wystarczy kliknąć. Pomóż polskiej szkole na Litwie

Wystarczy kliknąć. Pomóż polskiej szkole na Litwie

Jak w tytule – wystarczy kliknąć by pomóc szkole w Koleśnikach wygrać plac zabaw dla dzieci. Każdy głos się liczy tym bardziej, że akcja kończy się 1 listopada.  Z prośbą  do nas zwróciła się tamtejsza społeczność. „Bardzo zależy nam na wygraniu placu zabaw. Z góry dziękujemy, z szacunkiem Społeczność Gimnazjum im. Ludwika Narbutta w Koleśnikach na Litwie”.

przechwytywanie

 

Cała „zabawa” to rodzaj tzw. budżetu partycypacyjnego. Jak pisze portal wilnoteka.lt „Od sześciu lat na Litwie twórcy ciekawych i społecznie użytecznych przedsięwzięć mogą starać się o dofinansowanie swoich inicjatyw w ramach długofalowego projektu geridarbai.lt („dobreprace.lt”). Dofinansowanie w wysokości 1500 euro otrzymują te pomysły, na które zagłosuje największa liczba internautów. Każdego miesiąca ogłaszane są dwa zwycięskie projekty. W październiku na poparcie użytkowników internetu liczy społeczność Gimnazjum im. Ludwika Narbutta w Koleśnikach (rejon solecznicki).”

Poniżej instrukcja jak głosować – wystarczy kliknąć w zdjęcie by przenieść się na oryginalną stronę. Później już tylko kliknąć w zakreślone miejsce.

jak-glosowac

Marek Bart

(Visited 233 times, 1 visits today)

Powiązane wpisy

Share This

About the author

Wpisy redakcyjne. Polecamy

View all articles by BlogerzyZeSwiata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.