Tymczasowy dworzec w Kownie

Tymczasowy dworzec w Kownie

WAŻNA INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH I TURYSTÓW

Od 1 sierpnia 2015 w związku z przebudową dworca autobusowego w Kownie przy ulicy Vytauto 24 będzie on całkowicie zamknięty. Tymczasowy dworzec autobusowy będzie znajdował się przy ulicy Griunvaldo (Grunwaldzkiej) oraz Gedimino (Giedymina) obok centrum handlowego Akropolis.

Dworzec autobusowy Kowno

Kasy biletowe, poczekalnia oraz WC będzie znajdowało się na terenie centrum handlowego Akropolis, przy wejściu od ulicy Griunvaldo.

  • Autobusy międzymiastowe będą kursowały z przystanku przy ulicy Gedimino.
  • Autobusy podmiejskie będą zatrzymywały się przy ulicy Griunvaldo.
  • Autobusy międzynarodowe będą kursowały z placu przy Kościele Karmelitów – ulica Karaliaus Mindaugo (Króla Mendoga) obok centrum handlowego Akropolis.

Terminal przesyłkowy (Siuntos Terminalas) oraz przystanek końcowy będzie znajdował się przy ulicy Gedimino.

Zakończenie prac nad nowym dworcem autobusowym przewidywane jest na koniec roku 2016.

Dworzec kolejowy działa bez zmian.

Więcej informacji znajdziecie na blogu: nalitwie.wordpress.com

(Visited 18 times, 1 visits today)

Powiązane wpisy

Share This

About the author

1 comment

  1. Birara

    Ja proponuje najiperw zabrać się za wszystkie reklamy ktf3re znajdują się na Modrzejowskiej, Warszawskiej, Targowej itp. z tego co wiem to ludzie wieszają reklamy bez zgody miasta, a jak są kontrole i karzą ściągnąć to owszem ściągają właściciela ale za parę dni reklamy dalej wieszają a jakby urząd miasta dał WYSOKĄ karę to by był spokf3j ! więc jaka polityka ?? po co mają reklamować się firmy na telebimie jak wieszają sobie co chcą i jak chcą ZA DARMO a Sosnowiec nic z tym nie robi dopiero jak spadnie komuś na głowę jakaś reklama to miasto zrobi z tym porządek a firmy zaczną się reklamować na telebimie ))Zgadzasz się z opinią? 1 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.