MIESZKANIE W ANNECY

MIESZKANIE W ANNECY

Rynek nieruchomości w Annecy jest bardzo ubogi. Dowiedzieliśmy się tego już na samym początku od naszej agentki relokacyjnej, a z czasem sami zdążyliśmy się o tym przekonać.

Mieszkań na wynajem nie ma tu wiele. Do tego większość z nich jest nieumeblowana – gołe ściany, do tak zwanej ‘własnej aranżacji’. Właściciele nie przykładają uwagi do tego, co jest w mieszkaniu, gdyż ze względu na zapotrzebowanie, wcześniej czy później i tak znajdą się chętni. Ceny nieruchomości również nie należą do najtańszych. Wpływ na to ma wspomniane większe zapotrzebowanie niż liczba ofert, jak i lokalizacja miasta – 40km do granicy ze Szwajcarią.

My mieliśmy do wyboru aż 4 mieszkania. Dwa z nich odpadły już na samym początku ze względu na rozmiar. Ostatecznie zadecydowała lokalizacja.

Na 42 m2 mamy przedpokój z dużą szafą. Łazienka jest ładna, jasna. Do tego salon z aneksem kuchennym i mała sypialnia. W przeciwieństwie do tego, co było w pozostałych mieszkaniach, wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone, a dodatki gustowne. Jedynym minusem jest bardzo minimalistyczny aneks kuchenny, w którym brak piekarnika, jednak ogromne okna wychodzące zarówno z salonu jak i sypialni na taras, oraz widok na góry, potrafią to zrekompensować.

2015-03-18 12.27.29 2015-03-18 12.30.43 DSC_0516 20150318_122934 DSC_0749

(Visited 56 times, 1 visits today)

Powiązane wpisy

Share This

About the author

RODZINKA_FR

Były korpoludek, żona, od lipca mama. Od połowy lutego mieszkająca w Annecy, we wschodniej Francji, próbująca przyzwyczaić się do nowych realiów życia i oswoić z francuską mentalnością. Zapraszam również na: http://martoohna.blogspot.com

View all articles by RODZINKA_FR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.